Jízdy s dětskými motokárami

Přijďte si s dětmi zajezdit v sobotu a v neděli na motokárách pod vedením profesionálního trenéra, který vychoval již několik špičkových jezdců světové úrovně. Oba dva dny jsou připraveny motokáry pro nejmenší i ukázky „ostrých“ motokár jako při opravdovém závodě.

BMW M3 GTR Hello Titty Racing

Závodní tým Hello Titty Racing vznikl jako nadšený projekt nadšených řidičů a závodníků. Parta lidí, která se potkala při závodění v Caterhamech Roadsport a pak pravidelně jezdila na Severní smyčku Nurburgringu, se rozhodla realizovat svůj sen o závodění na této legendární závodní trati v pohoří Eifel. Ostruhy si napřed vysloužili ve vytrvalostních závodech 24h series,...

RTR projects vystaví KTM X-Bow kategorie Elite a GT4

RTR projects vystaví svá závodní auta KTM X-Bow kategorie Elite a GT4, se kterými závodí v evropských šampionátech. V expozici bude vystavené auto KTM X-Bow GT4 Erika Janiše a Sergeje Pavlovce, které získalo mistrovský titul v endurance a titul vícemistra ve sprintech GT4 – XBB a Elite auto Tomka Kwolka, který získal titul vícemistra v...

Bohemia Energy racing with Scuderia Praha

Přijďte se také pobavit společně s Josefem Králem (na snímku vpravo) z týmu Bohemia Energy racing with Scuderia Praha, který letos zazářil ve vytrvalostním seriálu 24H Series. Někdejšího účastníka závodů GP2 Series a současného televizního komentátora F1 přivítáme na Racing Expu v sobotu 10. listopadu ve 14 hodin.

Rallye spolujízdy s Performance Drive

Adventure Land Bělá nabízí skvělé vyžití pro milovníky automobilového adrenalinu. V průběhu výstavy Racing Expo můžete v tombole vyhrát celkem 20 poukazů na spolujízdu v závodním speciálu v nominální hodnotě 2 500 Kč za každý. Tak proč to nezkusit, los stojí jen 50 Kč a navíc každý vyhrává 🙂

Mirek Jakeš a jeho Fabia R5

Chcete si odnést autogram špičkového rally jezdce Mirka Jakeše? Pak přijďte v sobotu 10. listopadu v 15:15 hodin na besedu jezdců s účastníky výstavy. A zastavte se také u stánku MOL Česká republika, kde si můžete prohlédnout vystavenou závodní Fabii R5, která prolétla jako zářící kometa letošními závody MČR v rally.

Autogramiáda s Tomášem Engem

Vzpomínáte? Bylo to v září 2001 a první český jezdec Tomáš Enge nastoupil do velké ceny F1. Přijďte si s námi zavzpomínat na tento slavný okamžik, ale i množství dalších v kariéře libereckého závodníka. Tomáš Enge bude besedovat s účastníky výstavy Racing Expo v sobotu 10. listopadu v 15 hodin.

KTM 690 připravena na Rallye Dakar 2019

Tomáš Kubiena se připravuje na Rallye Dakar 2019. Přesto si našel čas, aby svoji čtyřkolku s motorem KTM 690 vystavil na výstavě Racing Expo. Máte jedinečnou příležitost prohlédnout si ji zblízka a získat autogram jezdce.

Robert Šenkýř přiveze na Racing Expo auta i depo

Poznejte zákulisí špičkových automobilových závodů! Brněnský tým Roberta Šenkýře přiveze na Racing Expo nejen svoje gétéčka BMW M4 a M6, ale představí vám také své vybavení v pomyslném depu.

Olga Lounová a další borci představí disciplínu drift

Drifty táhnou a není divu. Tato dynamická disciplína má náboj, divácky zajímavé prostředí a stále větší pole závodníků. Na veletrhu Racing Expo uvidíte pět závodních speciálů, z toho jeden patří další úspěšné ženě. Vedle Gabriely Sajlerové uvidíte také auto Olgy Lounové. A třeba nejen auto 🙂 A kdo jsou ti další? Michal Reichert, Daniel Janota, Stanislav Bezouška...