Racing Expo

Racing Expo na závodních vozech

Termín konání veletrhu Racing Expo je sice až za několik měsíců, ale již nyní můžete vidět naše logo na závodních vozech. V tomto případě na Ecce Homo ve Šternberku, kde se konal již 38. ročník Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu. Legendární trať Ecce Homo byla skvěle připravena, stejně tak její okolí, parkoviště závodních strojů...

Martin Straka okouzlil své posluchače

Populární komentátor a fotograf Martin Straka seznámil návštěvníky Racing Expa s poutavými příběhy některých svých snímků. U jednoho z nich si popovídal s legendárním závodníkem a manažerem Václavem Bervidem starším.

Volant nepatří jen do auta

Své kvality prokazovali závodníci nejen sbírkami vyhraných pohárů, ale také uměním jízdy na simulátorech. Ty byly celé dny v obležení hvězd, které soutěžili jak mezi sebou, tak proti vybraným návštěvníkům.

Autogramiády hvězd motorsportu

Na veletrhu Racing Expo se kromě závodní techniky setkávají také mistři volantů a řídítek. Patří k nim jak aktuální mistři Evropy a republiky, tak legendy motoristického sportu. Mnohé z nich jsou pak k dispozici také svým fanouškům v průběhu zajímavých debat a autogramiád.